facebook
social media:  

Rekomendacje

“ Drodzy Państwo, jestem przekonany, że decydując się na współpracę z Michałem, lepiej wybrać Państwo nie mogą. Jest to człowiek o wyjątkowo wysokiej kulturze osobistej, z ogromną wiedzą tenisową. Miałem okazję się o tym przekonać wielokrotnie, oglądając mecze z komentarzem Michała jak i przy wspólnej pracy, kiedy to razem komentowaliśmy najważniejsze mecze Agnieszki Radwańskiej. Z pełnym przekonaniem, polecam państwu Michała Lewandowskiego jako trenera tenisa. ”
Wojciech Fibak – najlepszy Polski tenisista w historii
“ Chcecie nauczyć się forhandu i beckhandu a może nawet smeczować? Polecam Michała, z którym miałem okazję spotykać się nie tylko na korcie ( w charakterze ucznia oczywiście) ale również w siedzibie Eurosportu. Tam on był przez jakiś czas moim uczniem, kiedy wprowadzałem go w zawiłości sztuki komentatorskiej. Tak więc przy okazji odbijania włochatej piłeczki będziecie mogli porozmawiać na tematy światowego tenisa, pochwalić go za sposób przedstawiania mistrzowskich odbić a może nawet skrytykować??? Nie wszyscy mają taką szansę! ”
Witold Domański, Szef polskiego Eurosportu w latach 1996-2009
“ Michał Lewandowski, to niewąpliwie świetny specjalista w dziedzinie tenisa. Doskonale odnajduje się w roli trenera dzieci, młodzieży oraz dorosłych, a co najważniejsze, swoich podopiecznych potrafi od razu zarazić pasją do tego sportu. Jego ogromna wiedza oparta na wieloletnim doświadczeniu zawodniczym pozwala mu także być jednym z najlepszych komentatorów telewizyjnych tenisa w Polsce. Przede wszystkim jednak, Michał, to niesamowicie pozytywna, pełna energii i ciepła osoba, sypmatyczny i serdeczny kolega, na którego zawsze można liczyć a o tenisie można rozmawiać godzinami ;) ”
Joanna Sakowicz - Kostecka, wielokrotna Mistrzyni Polski w tenisie
“ Znamy się z Michałem ze specjalizacji trenerskiej, którą robiliśmy razem u dr Adama Królaka. Do dziś współpracujemy w zakresie trenerskim, wspólnie prowadzimy zawodników, zawodniczki, wymieniamy swoje poglądy. Komentujemy także mecze tenisowe w telewizji. Nasze spojrzenie, na rozmaite sprawy związane z tenisem jest często bardzo podobne, dlatego też zachęcam państwa do współpracy z Michałem. ”
Dawid Celt – trener ze sztabu szkoleniowego Agnieszki Radwańskiej
“ Michał Lewandowski jest moim trenerem tenisa od paru lat. Wiem, że zawsze przybędzie punktualnie, z pomysłem na trening i uśmiechem na twarzy. Ma plan na to czego chce nauczyć i konsekwentnie go realizuje. Prowadzi zajęcia z pełnym zaangażowaniem, dbając o wszelkie etapy począwszy od rozgrzewki. Wyśmienicie uczy techniki, korzystając z własnego doświadczenia zawodniczego wzbogaconego o wiedzę kluczowego polskiego telewizyjnego komentatora tenisa. Na korcie wymaga dużo i dzięki temu czuję, że po każdej godzinie umiem więcej i jaszcze bardziej chcę przyjść na kolejne zajęcia. Dzięki Michałowi, którego bardzo polecam wszystkim, którzy chcą doskonalić swoją grę w tenisa. ”
Karolina Kaim - prezes zarządu Platan Group
“ Jak zapewne dobrze Państwo wiedzą, wywodzę się z zupełnie innej dyscypliny sportu. Zapasy to moja życiowa pasja. W tenisa gram hobbystycznie. Na zapaśniczej macie już dawno zakończyłem swoją rywalizację. Od czasu do czasu lubię jednak rywalizować na korcie. W wolnej chwili umawiam się na treningi z Michałem. Sam jestem trenerem i potrafię docenić warsztat trenerski Michała. Jeśli chcecie doskonalić swoją formę tenisową to naprawdę dobrze trafiliście. ”
Ryszard Wolny – Mistrz Olimpijski w Zapasach. Trener Kadry Narodowej w Zapasach w stylu klasycznym.
“ Michał Lewandowski to najlepszy trener, z jakim miałem przyjemność pracować. Spokojny, cierpliwy, mądrze dysponujący zasobami zawodnika. Posiada rzadko spotykaną cechę - słucha i dostosowuje obciążenie treningowe do potrzeb osoby, z którą prowadzi zajęcia. Wspiera, zachęca i potrafi dotrzeć do zawodnika, aby zmotywować go do pracy. Z treningów zapamiętam jednak najbardziej to, że widział we mnie człowieka, traktował poważnie i z atencją. Jestem mu bardzo za to wdzięczny, ponieważ taka postawa nie tylko wpłynęła na jakość treningów, ale i rezultatów. Dzięki niemu uwierzyłem, że mimo fizycznych niedogodności mogę grać znakomicie. Zapytajcie go sami, jak się zmieniłem. ”
Roger Weichert
.


Tenis Warszawa – w szczególności:
Mokotów, Ochota, Żoliborz  
realizacja: zets.pl