facebook
social media:  

Nauka tenisa w Warszawie

Oferuję państwu współpracę wedle indywidualnych potrzeb, od zajęć personalnych po treningi grupowe. Każdy poziom zaawansowania, nauka tenisa od zera jak i profesjonalne treningi zawodnicze.


Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, które zdobywam już od ponad 10 lat. Ponadto posiadam także wykształcenie pedagogiczne bardzo ważne podczas współpracy z dziećmi.

Umożliwiam także prowadzenie treningów w j.angielskim.
 
Feel free to contact me in English.

 

Oferuję Państwu:

  • lekcje tenisa w Warszawie dla dzieci, młodzieży i dorosłych;
  • treningi indywidualne, grupowe oraz sparing dla osób zaawansowanych;
  • naukę gry w tenisa na poziomie podstawowym, średnio-zaawansowanym i zaawansowanym;
  • profesjonalne treningi zawodnicze.
 

Korzyści wynikające z nauki gry w tenisa

Tenis ziemny to bardzo dobry sposób na miłe, a zarazem aktywne spędzenie wolnego czasu. Ponadto, gra w tenisa ma pozytywny wpływ nie tylko na nasze dobre samopoczucie, ale także na zdrowie, sprawność ruchową i rozwój koordynacji (szczególnie w przypadku dzieci i młodzieży), a także ukształtowanie sylwetki i prawidłowej postawy.

Dlatego serdecznie zapraszam Ciebie, jak i Twoich bliskich na profesjonalne lekcje tenisa!

Umów się na trening

 

Dowiedz się więcej:

Sprawdź dla kogo przeznaczony jest trening indywidualny, grupowy oraz sparing

Trening indywidualny:

Indywidualne lekcje tenisa ze względu na przyjętą specyfikę pracy - jeden na jednego - są najbardziej efektywną formą nauki gry w tenisa, ponieważ trener poświęca całą swoją uwagę tylko jednemu podopiecznemu.

Umożliwiają trenerowi przygotowanie idealnie dopasowanego planu treningowego w zależności od stopnia zaawansowania i oczekiwań gracza.

Spersonalizowany trening tenisa jest dobry zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy, ponieważ pozwala na odpowiednie zintensyfikowanie treningów, przygotowanie teoretyczne, a także doskonalenie techniki oraz wyłapanie i wyeliminowanie błędów gracza.

Trening grupowy:

Grupowe treningi to idealna opcja dla osób, które chcą mile, a zarazem aktywnie spędzić czas razem z bliskimi lub znajomymi, ale również dla tych, którzy chcieliby poznać nowych znajomych, podzielających zainteresowanie tą dyscypliną sportu.

Ponadto jest dobrym rozwiązaniem, jeżeli potrzebujesz dodatkowych bodźców od innych ludzi, by zmusić się do determinacji i działania oraz dla tych co lubią rywalizację i współzawodnictwo.

Dobrze dobrany plan treningowy przez profesjonalnego trenera tenisa zapewnia równie bardzo dobre rezultaty nauki tenisa, co lekcje indywidualne.

Sparingpartner dla graczy zaawansowanych:

Sparing to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu sympatyków tenisa ziemnego w postaci rozgrywania meczów towarzyskich i spróbowania swoich sił z nowym graczem.

Więc, jeżeli grasz w tenisa na poziomie zaawansowanym i szukasz partnera do rozegrania meczów towarzyskich to serdecznie zapraszam.

Zobacz, gdzie gram i prowadzę lekcje tenisa

Poniżej przedstawiam miejsca w których najczęściej gram w tenisa.
Istnieje również możliwość spotkania na kortach wskazanych przez Klienta.

Centrum Tenisa Golfa i Futbolu Warszawianka

ul. Merliniego 9, 02-511 Warszawa (Mokotów)


Wyświetl większą mapę

Korty tenisowe Spójnia Dolna

Warszawa, Wybrzeże Gdyńskie 2 (Żoliborz)


Wyświetl większą mapę
Treningi uzupełniające - pływanie, ogólnorozwojowe

Moje życie sportowe to nie tylko tenis. Przez siedem lat byłem w zawodniczej sekcji pływackiej w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu. Mniej więcej do 12 roku życia udawało mi się łączyć treningi pływackie z treningami tenisowymi. Później już trzeba było zdecydować się na wąską specjalizację. Wybrałem tenis, ale mam w swoim dorobku także finały mistrzostw Polski w pływaniu.

Pływanie to rewelacyjny trening uzupełniający dla każdego sportowca. Zapraszam do współpracy także w tej materii.

Nieodłącznym elementem w prawidłowym rozwoju w tenisie czy pływaniu jest trening ogólnorozwojowy, dlatego też podczas każdych zajęć na korcie staram się wplatać ćwiczenia mające wpływ na ogólny rozwój organizmu.

Moje kwalifikacje sportowe

Wszystkie polskie tytuły zawodowe uzyskałem podczas pięcioletnich studiów dziennych na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Zdobyłem tytuł magistra na kierunku: Wychowanie fizyczne.

Posiadam także wykształcenie pedagogiczne niezmiernie istotne przy współpracy z dziećmi. W dzisiejszych czasach jest to kwestia niestety bardzo często pomijana - kilkudniowe, prywatne kursy mają na celu tylko zdobycie „papierku” do współpracy z dziećmi.

Posiadam kwalifikacje:

  • TRENER TENISA II KLASY
  • TRENER PŁYWANIA II KLASY
  • INSTRUKTOR NARCIARSTWA
  • PTR (Professional Tennis Registry)
  • RATOWNIK WOPR

Zobacz rekomendacje

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiem! Napisz!

Autor: Michał Lewandowski

Trener Tenisa


Tenis Warszawa – w szczególności:
Mokotów, Ochota, Żoliborz  
realizacja: zets.pl